Новини

Головна › Новини
 • 17/11/2017 Регламент виведення зароблених коштів.

  Шановні користувачі!
  З сьогоднішнього дня заявки на виведення коштів на гаманці WebMoney будуть оброблятися 3 рази в тиждень: щопонеділка, щосереди та щоп'ятниці.
  Вивід на карти будуть здійсняться, як і раніше, кожен день.
  Заявки на вивід зароблених коштів, а також налаштування гаманців і карт на вивід, ви можете здійснювати в будь-який зручний для вас час в Налаштуваннях особистого кабінету.
  З повагою команда WebGarden.

 • 14/11/2017 Підтримка сайтів з https і оновлення інтерфейсу.

  Шановні користувачі!
  З радістю повідомляємо вам, що Webgarden з сьогоднішнього для підтримує сайти з протоколом SSL. Додати захищений сайт ви зможете через форму додавання сайтів.
  Також щоб забезпечити гнучкість при управлінні продажами, реалізована можливість тимчасової зупинки сайту для продажу посилань і вічних посилань.
  З повагою команда WebGarden.

 • 09/11/2017 Оновлення системи. Старт.

  Дорогі користувачі системи WebGarden!
  З сьогоднішнього дня ми починаємо роботу над оновленням системи. Але які оновлення без Вас? Чекаємо всіх бажаючих з пропозиціями щодо вдосконалення системи в Техпідтримці.
  З повагою команда WebGarden.

 • 26/12/2016 Вивід заробітку у період свят.

  Шановні користувачі. Доводимо до вашого відома, що до 16 січня 2017 можливі затримки з виведенням коштів на WebMoney. На цей період просимо скористатися виведенням на карти з якими затримок не буде у продовж всіх святкових днів.
  Дякуємо за розуміння.